Internetové připojení v Ořechově

Již od roku 2003 poskytujeme připojení k internetu v Ořechově u Brna. V roce 2011 jsme provedli kompletní modernizaci přístupového bodu a nabízíme internet s vysokou spolehlivostí i rychlostí a to za bezkonkurenční ceny. Ty samozřejmě platí po celou dobu platnosti smlouvy, ne jen na prvních pár měsíců. Nyní navíc s garancí spokojenosti, která Vám dává 30 denní lhůtu na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Zeptejte se svých sousedů na kvalitu připojení wosa.cz.

Komentáře nejsou povoleny.

Kompenzace přechodu od konkurence

Máte-li konkurenční připojení a zaujala vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Nemusíte čekat na konec závazku. Najdeme výhodné řešení, jak se vypořádat s případnými sankcemi za odchod či výpovědními lhůtami.

Výhody internetu wosa.cz

  • Spolehlivý vysokorychlostní širokopásmový bezdrátový internet v pásmu 5Ghz s tradicí od roku 2003
  • V ceně nízkého aktivačního poplatku kompletní instalace na klíč, včetně zapůjčení materiálu a práce
  • Zapůjčení technických zařízení zdarma
  • Garance spokojenosti 30 dnů a žádné dlouhodobé závazky (smlouva na dobu neurčitou)
  • Férové jednání a individuální přístup
  • Maximální agregace (poměr sdílení) linky je pouze 1:5

Hlasové služby

Pro zájemce o pevnou linku nabízíme jihomoravské telefonní číslo bez dalšího paušálu, 20 minut na pevné linky zdarma a levné volání po jejich vyčerpání.

Digitální televize

Postaráme se nejen o internet, ale také o televizní signál. Nabízíme instalaci digitální televize DVB-T a také satelitní televize DVB-S. Získáte tak kvalitní příjem televize.