Kariéra

Do týmu internetové sítě wosa.cz hledáme technika pro montáže a servis telekomunikační techniky, anténních systémů a kabelových rozvodů.

Jste po škole bez praxe? Nevadí, u nás získáte potřebnou praxi a zkušenosti.

Jste zkušený technik? Skvělé, Vaše předchozí zkušenosti u nás uplatníte, doplníte a pomůžete nám dále rozvíjet a zdokonalovat naše služby.

Požadované vlastnosti a dovednosti

  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • ochota pracovat v terénu a ve výškách
  • spolehlivost a dobré vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude pokud máte

  • zkušenost s bezdrátovými spoji P2P a P2MP
  • znalost TCP/IP, routování
  • zkušenost se svařováním optických vláken

Náplň práce

  • instalace a servis bezdrátových klientských přípojek
  • údržba bezdrátové síťové infrastruktury
  • kabeláže, lištování
  • konfigurace aktivních prvků
  • dohled nad provozem sítě

Co nabízíme

  • možnost seberealizace
  • podílení se na rozvoji sítě a služeb
  • finanční bonusy dle výsledků práce
  • notebook, mobil, internet domů
  • zázemí stabilní společnosti

Nástup možný ihned. Motivační dopis a životopis prosím posílejte na kariera@hdata.cz

Komentáře nejsou povoleny.