Internet v Želešicích

S radostí oznamujeme kompletní modernizaci internetového připojení wosa.cz v Želešicích. Modernizace okolních obcí se setkala s velkým ohlasem a nyní se nám podařilo přivést novou kvalitu i k vám. Zeptejte se na nás v Hajanech či Ořechově, kde mají s novými tarify již delší pozitivní zkušenosti. Přinášíme nový standard vysoce spolehlivého a velmi rychlého internetu za až neuvěřitelné ceny.

Nebojte se a vyzkoušejte nás. Nic neriskujete, pokud se do 30 dnů od instalace rozhodnete jinak, vrátíme vám vše do poslední koruny. Chceme vás přesvědčit kvalitou, nikoli závazky. Neváhejte nás kontaktovat i pokud máte závazky jinde. Pokusíme se najít oboustranně výhodné řešení, které vám umožní přejít na vysoký standard co nejdříve a bez zbytečných nákladů navíc.

Komentáře nejsou povoleny.

Kompenzace přechodu od konkurence

Máte-li konkurenční připojení a zaujala vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Nemusíte čekat na konec závazku. Najdeme výhodné řešení, jak se vypořádat s případnými sankcemi za odchod či výpovědními lhůtami.

Výhody internetu wosa.cz

  • Spolehlivý vysokorychlostní širokopásmový bezdrátový internet v pásmu 5Ghz s tradicí od roku 2003
  • V ceně nízkého aktivačního poplatku kompletní instalace na klíč, včetně zapůjčení materiálu a práce
  • Zapůjčení technických zařízení zdarma
  • Garance spokojenosti 30 dnů a žádné dlouhodobé závazky (smlouva na dobu neurčitou)
  • Férové jednání a individuální přístup
  • Maximální agregace (poměr sdílení) linky je pouze 1:5

Hlasové služby

Pro zájemce o pevnou linku nabízíme jihomoravské telefonní číslo bez dalšího paušálu, 20 minut na pevné linky zdarma a levné volání po jejich vyčerpání.

Digitální televize

Postaráme se nejen o internet, ale také o televizní signál. Nabízíme instalaci digitální televize DVB-T a také satelitní televize DVB-S. Získáte tak kvalitní příjem televize.